Ücretsiz E posta Hesabı Nasıl Alınır?

Genel
3
Bu konuyu açmamızın nedeni ücretsiz E-posta nasıl alınır gibi sorulan sorulara cevap vermektir. Biliyorsunuz ki E-posta adresiniz olmadan internet üzerinden sosyal medya hesaplarında hesap oluşturamıyorsunuz. Ayrıca online oyunlara üye olmak ve hesap oluşturmak için mutlaka sizin bir E-posta adresinizin olması gerekmektedir. Sizlerde E-posta hesabı açmak için Aşağıda vermiş olduğumuz ücretsiz E-posta veren sitelerden herhangi birine kolaylıkla üye olabilirsiniz.

Yahoo Email Oluştur

Yahoo, Dünyanın ilk arama motorunun bizlere sunmuş olduğu ücretsiz e-posta açma hizmetidir. Buraya üye olmak için tek yapmanız gereken aşağıda vermiş olduğumuz e Posta aç linki tıklayarak orada söylenenleri adım adım yaparak Yahoo hesabına sahip olabilirsiniz.
Yahoo Email Oluştur

Gmail Hesap Oluştur

Gmail, Googlenin bizlere sunmuş olduğu E-posta hizmetidir. Oldukça kullanışlı ve basit bir arayüze sahip Gmail dünya da en çok tercih edilen hesaplardan biridir. Ayrıca Android telefonlarınıza uygulama indirebilmek için Gmail hesabına ihtiyaç vardır. Gmail hesabınız olmadan Google Play Store’dan hiçbir uygulamayı indiremezsiniz. Gmail hesabı açmak için tek yapmanız gereken aşağıdaki linki tıklayarak kolaylıkla Gmail hesabı oluşturabilirsiniz.
Gmail Aç

Hotmail Kaydol

Hotmail internet tarayıcı üzerinden bizlere sunulan ilk e-posta hizmetidir. İki arkadaş tarafından kurulan Hotmail, Adınıda kullanılan HTML kodlarından almaktadır. Hotmail, daha sonra Microsoft tarafından satın alınarak pek çok yenilik yapılmıştır. Hotmail Windows Live, Outlook, Live olarak karşımıza çıkmaktadır. Sizlerde Hotmail hesap oluşturmak istiyorsanız tek yapmanız gereken aşağıdaki linki tıklayarak Hotmail hesap nasıl oluşturulur öğrenebilirsiniz.
Hotmail Hesap Aç

Yandex E-Posta Oluştur

Yandex, Rusyanın e Posta aç olarak dünyaya açılan arama motorudur. Her şeyini kendi yapmayı seven Rusya sanal alemde de kendi arama motoru ve e Posta aç Hesabı olarak Yandex’i kurmuştur. Başlangıçta Rusça konuşulan ülkelerde kullanılsa da daha sonra dünyaya açılmıştır. Ülkemizde de bu alanda pek çok reklam vererek tercih edilen arama motorlarından biri haline gelmiştir. Yandex hesap oluşturmak için tek yapmanız gereken aşağıdaki linki tıklamanızdır. Ayrıca Android telefonlarda kullanılan Navigasyon sistemlerinden en çok tercih edilen YandexNavigasyon hesabını oluşturmak için hesap oluşturmanız gerekmektedir.
Yandex Kaydol

Yukarıda sözünü ettiğimiz herhangi birinde sorun yaşayan veya farklı bir mail hesap oluşturmak isteyen arkadaşlar yorum panelinden bizlerle iletişime geçebilirler.

3 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genel
2
Outlook Kaydol, Outlook Aç ( Yeni )

Microsoft, bizlere sunmuş olduğu ücretsiz E-posta servislerinde pek çok yenilik yapmıştır. Bunlardan biride Outlook üzerinden yaptığı değişikliktir. Bildiğiniz üzere Outlook Kaydol eskiden oldukça zor ve kullanımı oldukça zordu. Outlook kullanabilmeniz için herhangi bir şirket maili veya özel olarak alınan mail hesabının POP3 hizmeti yönlendirilmek zorundaydı. Herhangi bir yanlış yaptığınız taktirde …

Yahoo Kaydol
Genel
1
Yahoo Kaydol, Yahoo Email Aç

Yahoo ülkemizde pek kullanılmasa da dünyada en çok kullanılan arama motorlarından biridir. Yahoo, Dünyanın ilk arama motorudur. Her ne kadar şimdilerde geri planda kalmış yerini başkala arama motorlarını tercih etsek bile 90’lı yıllarda herkes tarafından bilinen arama motorudur. Çok sorulan sorulardan olan,  Yahoo mail adresi alma  gibi soruların cevabı olarak …

Genel
1
League Of Legends E-Posta Adresi Değiştirme

Online oyunlardan League Of Legends gibi pek çok oyun için bir noktadan sonra kullanmadığımız E-posta adreslerimiz sistem tarafından silinmektedir. Bu da oyunda yapmış olduğumuz birikimlerin bir anda gitmesine neden olabilmektedir. Bizlerde hesaplarınızın gitmemesi için E-postasını değiştirmek istediğiniz League Of Legends hesabınızı nasıl gerçekleşeceğini anlatmaya çalışacağız. İnternette bu ve buna benzer sorular oldukça …