Outlook Kaydol, Outlook Aç ( Yeni )

Genel
2

Microsoft, bizlere sunmuş olduğu ücretsiz E-posta servislerinde pek çok yenilik yapmıştır. Bunlardan biride Outlook üzerinden yaptığı değişikliktir. Bildiğiniz üzere Outlook Kaydol eskiden oldukça zor ve kullanımı oldukça zordu. Outlook kullanabilmeniz için herhangi bir şirket maili veya özel olarak alınan mail hesabının POP3 hizmeti yönlendirilmek zorundaydı. Herhangi bir yanlış yaptığınız taktirde hiçbir şekilde gelen giden maillleri kontrol edememekteydiniz. Bizde bu konuyu açarak Microsoft’un Outlook üzerinde yaptığı değişiklikten sonra Outlook nasıl kayıt olacağınızı sizlere anlatmaktır.  Outlook hakkında bilmeniz gereken bir diğer nokta ise Outlook bir mail hesabı olmanın yanında Microsoft hesabı olarakta kullanabilmenizdir. Outlook hesabınız varsa Microsoft sanal mağazasında ürün takibi yapabilir veya bu hesap üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. Şimdi Outlook Hesap Oluştur işlemine geçecek olursak yapacaklarınız sırasıyla;

Outlook Hesap oluşturma

  • Öncelikle aşağıda vereceğimiz linki tıklayarak Outlook kayıt sayfasına giriş yapınız. Outlook Kayıt Sayfasına giriş yaptığınız zaman yapacaklarınızı hem sözel hemde resimlerle aşağıda anlatacağımız şekilde yapınız.

OUTLOOK KAYDOL

  • Kayıt sayfasına giriş yaptığınızda ilk önce kendinize bir kullanıcı adı belirleyiniz. Kullanıcı adınız hesap açarken kullanacağınız isimdir. Bu adınız soyadınız olabileceği gibi herhangi bir hayvan veya eşya adı da olabilmektedir. Dikkat etmeniz gereken husus ise Türkçe kararkterler olan ” Ç, Ş, Ö, Ü, Ğ, I ” harflerini kullanmamaktır. Çünkü bu harfler hesap oluşturma işleminde kabul edilmemektedir.

   

  • Daha sonra kendinize bir parola oluşturunuz. Parola oluşturduktan sonra İleri seçeneğini tıklayarak sonraki sayfaya geçiş yapınız.

  • Burada kendini Adınızı-Soyadınızı girerek ileri seçeneğini tıklayın.
  • İleri dedikten sonra karşınıza gelen sayfada doğum tarihinizi giriniz. Doğum tarihinizi girdikten sonra tekrar ileri seçeneğini tıklayınız.

  • Bu sayfada ise karşınıza çıkan sayfada Anahtar harfleri uygun yere yazarak ileri seçeneğini tıklayarak hesap açma işleminizi başarılı bir şekilde sonlandırabilirsiniz.

Bu işlemleri yaptıktan sonra hesap oluşturma işleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşmiş olacaktır. Sorun yaşadığınız veya katkıda bulunmak istediğiniz bir yer varsa yorum panelinden bizlere iletebilirsiniz.

Merhabalar ;

Sayenizde istediğim uzantıyı aldım sonunda teşekkürler takipteyim güzel bilgiler paylaşıyorsunuz

2 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yahoo Kaydol
Genel
1
Yahoo Kaydol, Yahoo Email Aç

Yahoo ülkemizde pek kullanılmasa da dünyada en çok kullanılan arama motorlarından biridir. Yahoo, Dünyanın ilk arama motorudur. Her ne kadar şimdilerde geri planda kalmış yerini başkala arama motorlarını tercih etsek bile 90’lı yıllarda herkes tarafından bilinen arama motorudur. Çok sorulan sorulardan olan,  Yahoo mail adresi alma  gibi soruların cevabı olarak …

Genel
1
League Of Legends E-Posta Adresi Değiştirme

Online oyunlardan League Of Legends gibi pek çok oyun için bir noktadan sonra kullanmadığımız E-posta adreslerimiz sistem tarafından silinmektedir. Bu da oyunda yapmış olduğumuz birikimlerin bir anda gitmesine neden olabilmektedir. Bizlerde hesaplarınızın gitmemesi için E-postasını değiştirmek istediğiniz League Of Legends hesabınızı nasıl gerçekleşeceğini anlatmaya çalışacağız. İnternette bu ve buna benzer sorular oldukça …

Genel
17
Wolfteam Msn Nasıl Kurulur?

Wolfteam gibi pek çok online için kayıt olmak için herkesin msn yani bir mail hesabının olması gerekmektedir. E-posta hesabınız olmadan bu tür oyunlara hiçbir şekilde üye olup oynayamıyorsunuz. İnternette  bu ve buna benzer pek çok soru gezmektedir. Bizde arkadaşlara yardımcı olmak için Wolfteam Msn Kurma, Wolfteam Msn nasıl kurulur?gibi sorulara karşılık …