Yandex E-Posta Nasıl Açılır?

Genel
İnsanlar zaman içerisinde çağa ayak uydurmak zorundadırlar. Şimdiki zamana baktığımızda olmazsa olmazlardan biri herkesin bir E-posta hesabının olmasıdır. Sizlerde E-Posta hesabı açmak istiyor ve bazı zorluklar yaşıyorsanız burada kolaylıkla hesap açabilirsiniz. Özellikle hesap açarken telefon numarasını vermek istemeyenler Yandex E-Posta tamda size göre. Burada hesap oluştururken herhangi bir şekilde telefon numarası vermeden kolaylıkla Email hesabı oluşturabilirsiniz. Yandex E-Posta Nasıl Açılır? sorusunu bu yüzden sizler için açıp nasıl Yandex’e nasıl kayıt olacağınızı sizlere anlatmaya çalıştık.

Yandex Nedir?

Yandex, Rusya’nın arama motoru ve çok içerikli bir platformdur.  Rus yazılımcılar olan İlya Segalovich ve Arkady Volozh tarafından geliştirilen bu arama motoru, başlangıçta Rusya ve Rusçanın hakim olduğu yerlerde kullanılsa da daha sonra dünyaya açılmıştır. Ülkemizde de yapılan reklam çalışmalarından sonra pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Yandex E-Posta dışında pek çok uygulamayı kullanabilmeniz için bir Yandex hesabınızın olması gerekmektedir. Yandex Hesap Oluşturmak için yapmanız gerekenler aşağıdaki adımları takip etmek yeterlidir.
İlk yapmanız gereken aşağıda vermiş olduğumuz Yandex Kayıt Sayfası linkini tıklayarak Yandex Kaydol sayfasına giriş yapınız. Buraya giriş yaptıktan sonra aşağıdaki adımları sırasıyla yaparak gerekli yerleri doldurarak hesap oluşturabilirsiniz.
 
 
  • Burada karşınıza çıkan form niteliğindeki forumda öncelikle adınızı ve soyadınızı gerekli yerlere yazın
    Adınızı yazdıktan sonra alt kısımda bulunan Kullanıcı Adınızı belirleyiniz.
  • Kullanıcı adınız, hesabınızı açarken kullanacağınız isimdir. Bu adınız olabileceği gibi bir eşya veya sevdiğiniz bir kahraman adı olabilir. Kullanıcı adınızı belirlerken Türkçe harfler olan ” ç, ö, ü, ğ, ş, ı ” harflerini kullanmayınız.
  • Kullanıcı adınızı belirledikten sonra Parolanızı oluşturun. Parolanızı oluştururken adınızı, soyadınızı ve kullanıcı adınızı kullanmayınız. Parola oluştururken Büyük/Küçük harf rakam ve simgeleri kullanabilirsiniz. Örnek verecek olursak; Passport34*/ şeklinde. Parolanızı alt kısımda tekrar aynı şekilde yazınız.
  • Cep telefonu numarasını girin. Cep telefonu numarasını vermek istemeyenler, alt kısımda bulunan cep telefonum yok seçeneğini tıklayarak burada kendilerine bir soru seçerek bu soruya unutmayacakları bir cevap vermeleri gerekmektedir. Bu işlem hesabınızı unutmanız veya başkasının eline geçmesi durumunda sizlerden istenilecek olan cevaptır. Soruya cevap verdikten sonra aşağıdaki resimde de görüleceği gibi kutucukta bulunan 4 harfi gerekli olan yere yazarak hesap oluşturma işleminizi başarılı bir şekilde yapabilirsiniz.

Evet arkadaşlar gördüğünüz gibi Yandex Aç işlemi bu kadar basit. Sizler bu adımları takip edip hala hesap oluşturma  işleminde sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki yorum panelinden bizlere ulaşabilir, eksik veya gerekli olan bilgileri sizlere iletmemiz için iletişim kurabilirsiniz.

 

 

  • Evet arkadaşlar gördüğünüz gibi Yandex Aç işlemi bu kadar basit. Sizler bu adımları takip edip hala Yandex Kaydol işleminde sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki yorum panelinden bizlere ulaşabilir, eksik veya gerekli olan bilgileri sizlere iletmemiz için iletişim kurabilirsiniz.
Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genel
2
Outlook Kaydol, Outlook Aç ( Yeni )

Microsoft, bizlere sunmuş olduğu ücretsiz E-posta servislerinde pek çok yenilik yapmıştır. Bunlardan biride Outlook üzerinden yaptığı değişikliktir. Bildiğiniz üzere Outlook Kaydol eskiden oldukça zor ve kullanımı oldukça zordu. Outlook kullanabilmeniz için herhangi bir şirket maili veya özel olarak alınan mail hesabının POP3 hizmeti yönlendirilmek zorundaydı. Herhangi bir yanlış yaptığınız taktirde …

Yahoo Kaydol
Genel
1
Yahoo Kaydol, Yahoo Email Aç

Yahoo ülkemizde pek kullanılmasa da dünyada en çok kullanılan arama motorlarından biridir. Yahoo, Dünyanın ilk arama motorudur. Her ne kadar şimdilerde geri planda kalmış yerini başkala arama motorlarını tercih etsek bile 90’lı yıllarda herkes tarafından bilinen arama motorudur. Çok sorulan sorulardan olan,  Yahoo mail adresi alma  gibi soruların cevabı olarak …

Genel
1
League Of Legends E-Posta Adresi Değiştirme

Online oyunlardan League Of Legends gibi pek çok oyun için bir noktadan sonra kullanmadığımız E-posta adreslerimiz sistem tarafından silinmektedir. Bu da oyunda yapmış olduğumuz birikimlerin bir anda gitmesine neden olabilmektedir. Bizlerde hesaplarınızın gitmemesi için E-postasını değiştirmek istediğiniz League Of Legends hesabınızı nasıl gerçekleşeceğini anlatmaya çalışacağız. İnternette bu ve buna benzer sorular oldukça …